„Anti-dieta“ – tai mindfulness praktikomis paremta, 10 savaičių, intuityvaus valgymo mokymo programa.

Jos metu sužinosite, kodėl pasaulyje yra tiek daug dietų, ką jos daro mūsų kūnui, kodėl jos neduoda taip laukiamų rezultatų. Kas tai yra svoriui neutralus, antidietinis (non-diet), sveikata nepriklausomai nuo dydžio (Health at Every Size HAES) požiūris.

Susipažinsite su mindfulness. Kas tai ir kaip tai susiję su valgymu. Išmoksite pagrindines mindfulness praktikas (meditacijas). Patyrinėsite savo mintis, emocijas, pojūčius susijusius su maistu, valgymu, kūno svoriu. Atrasite alkio ir sotumo signalus, ką jie mums sako, ir išmoksite kaip geriausiai juos patenkinti.

Pradėsite vėl valgyti tai, ką mėgstate ir išmoksite mėgautis maistu. Sužinosite apie emocinį valgymą, kaip jis veikia jus. Kaip emocinį alkį atskirti nuo biologinio alkio. Išmoksite kaip atliepti savo kitus, ne maisto, poreikius. Sužinosite kaip priimti ir pamilti save.

Supratusios, kad maistas ir judėjimas yra jūsų draugai, o ne priešai, įgysite žinių kaip, tik jums vienai tinkamai, pasirūpinti savo kūnu maistu ir fiziniu krūviu. Kai maistas ir valgymas nebebus toks svarbu jūsų gyvenime – jame atsiras vietos gyvenimo malonumams, meilei ir pasirūpinimui savimi.

ocean waves crashing on shore during daytime
ocean waves crashing on shore during daytime

Kas yra programa "Anti-dieta"?

Kam skirta programa "Anti-dieta"?

Norinčioms nustoti pagaliau laikytis dietų;

Norinčioms atrasti malonumą valgyti;

Norinčioms nustoti persivalgyti;

Sveikstančioms po valgymo sutrikimų;

Norinčioms atkurti sveiką santykį su maistu ir savimi;

Jeigu jums gydytojas yra rekomendavęs kokią nors gydomąją dietą dėl jūsų sveikatos būklės, pasitarkite, su gydytoju, ar jums ši programa tinka.

Jeigu jums diagnozuotas valgymo sutrikimas - būtinas jūsų gydytojo sutikimas šiai programai.

yellow sunflower field during daytime
yellow sunflower field during daytime

Ką veiksime programos metu?

2,5 mėnesio susitiksime kas savaitę. Kiekvienas susitikimas turės savo temą. Jų iš viso bus dešimt. Sužinosite daug praktinių patarimų, kaip susidraugauti su maistu, valgymu, savo kūnu. Pajusite, ką reiškia būti čia ir dabar. Išmoksite mindfulness praktikų, meditacijų, praktikuositės namuose. Dalinsiuosi savo patirtimi ir kviesiu praturtinti bendrakeleivius savąja. Tarp susitikimų bendrausime ir palaikysime vieni kitus privačiose grupėse.