Labas, aš - Lina.

Esu gydytoja dietologė ir Intuityvaus valgymo konsultantė. Taip pat esu seminarų ciklo - "Antidieta" autorė.

Antidieta - remiasi mokslu grįstomis praktikomis ir intuityvaus valgymo mokymu. Tai išlaisvina nuo varginančių dietų ir leidžia mėgautis maistu bei gyvenimu.

Džiaugiuosi, kad užsukote ir labai tikiuosi, kad mano puslapyje rasite atsakymus į sau rūpimus klausimus.

 Susipažinkime.

Daugiau nei 10 metų aktyviai dirbau gydytojos dietologės darbą. Didžioji dalis mano pacientų buvo nepatenkinti savo kūno svoriu. Stebėjau, kaip žmonės kenčia dėl sugriuvusių santykių su savo kūnu ir maistu. Kartu pasiekti momentiniai rezultatai iš pradžių džiugindavo, bet anksčiau ar vėliau pacientai vėl grįždavo prie senų įpročių.

 Supratau, kad dietos žmones paverčia bejėgiais. Visą jėgą ir valdžią dieta atiduoda maistui, o paslydus, kaskart negailestingai baudžia. Tik atsisakius visų ribojimų, kažkieno sugalvotų taisyklių laikymosi, atradus meilę sau ir savo kūnui, galima atkurti taiką su savimi ir maistu. Būtent toks ir yra mano tikslas šiandien.

 Prieš keletą metų mano gyvenime atsirado dėmesingo įsisąmoninimo (mindfulness) praktikos. Nudžiugau atradusi ir supratusi, jog sąmoningumas valgyme yra galinga jėga, galinti padėti įsiklausyti į save ir susidraugauti su maistu.

Savo mindfulness žinias gilinau Lietuvos Sveikatos Mokslų Universitete. Vėliau mokslus tęsiau JAV, kur baigiau sąmoningo valgymo mokytojų studijas. Ir šiandien aktyviai bendrauju su kolegomis iš viso pasaulio, kurie taip pat padeda žmonėms sveikti po ilgus metus kankinusių dietų.

Taškus ant i sudėjo ir visas mano turimą informaciją apjungė Intuityvaus valgymo studijos. Kurias pabaigus tapau sertifikuota Intuityvaus valgymo konsultantė.

 Apibendrinus visas savo turimas žinias ir praktiką konsultuoju žmones taikydama mokslu pagrįstas žinias ir metodus, kas padeda

  • suprasti dietų daromą žalą,

  • sveikti nuo valgymo sutrikimų,

  • atrandant normalų (intuityvų) valgymą,

  • mokantis mindfulness principų.

O svarbiausiai - gerbti savo kūną, būti sveiku ir vėl džiaugtis gyvenimu!

Apie mane

Gydytoja dietologė

Intuityvaus valgymo konsultantė

Lietuvos dietologų draugijos narė

Lietuvos mindfulness asociacijos narė

Mindfulness mokytoja ir praktikė

Populiariausios JAV ir didžiausią mokslinį pagrįstumą turinčios sąmoningo valgymo programos MB-EAT (mindfulness based – eating awareness training) sertifikuota mokytoja

Buvusi dietetikos studijų lektorė Vilniaus Kolegijoje

Mokslinių pranešimų ir straipsnių autorė ir bendraautorė

Grupinių aerobikos treniruočių trenerė

Jogos praktikė

Susisiekime

El. paštas Lina@valgymas.lt

Tel. numeris +37065070280

Mane Rasite

Vilniaus Psichoterapijos Namai

V. Kudirkos g. 18a, Vilnius

Taip pat konsultuoju nuotoliniu būdu.