Labas, aš - Lina, esu gydytoja dietologė ir sąmoningo valgymo programos "Anti-dieta" autorė. Mano sukurta valgymo programa remiasi mokslu grįstomis mindfulness praktikomis ir intuityvaus valgymo mokymu. Tai išlaisvina nuo varginančių dietų ir leidžia mėgautis maistu bei gyvenimu.

Džiaugiuosi, kad užsukote ir labai tikiuosi, kad mano puslapyje rasite atsakymus į sau rūpimus klausimus.

 Susipažinkime.

Daugiau nei 10 metų aktyviai dirbau gydytojos dietologės darbą. Didžioji dalis mano pacientų buvo nepatenkinti savo kūno svoriu. Stebėjau, kaip žmonės kenčia dėl sugriuvusių santykių su savo kūnu ir maistu. Kartu pasiekti momentiniai rezultatai iš pradžių džiugindavo, bet anksčiau ar vėliau pacientai vėl grįždavo prie senų įpročių.

 Supratau, kad dietos žmones paverčia bejėgiais. Visą jėgą ir valdžią dieta atiduoda maistui, o paslydus, kaskart negailestingai baudžia. Tik atsisakius visų ribojimų, kažkieno sugalvotų taisyklių laikymosi, atradus meilę sau ir savo kūnui, galima atkurti taiką su savimi ir maistu. Būtent toks ir yra mano tikslas šiandien.

 Prieš keletą metų mano gyvenime atsirado dėmesingo įsisąmoninimo (mindfulness) praktikos. Nudžiugau atradusi ir supratusi, jog sąmoningumas valgyme yra galinga jėga, galinti padėti įsiklausyti į save ir susidraugauti su maistu.

Savo mindfulness žinias gilinau Lietuvos Sveikatos Mokslų Universitete. Vėliau mokslus tęsiau JAV, kur baigiau sąmoningo valgymo mokytojų studijas. Ir šiandien aktyviai bendrauju su kolegomis iš viso pasaulio, kurie taip pat padeda žmonėms sveikti po ilgus metus kankinusių dietų.

 Apibendrinus visas savo turimas žinias ir praktiką sukūriau moksliškai pagrįstą programą, kuri padės Tau suprasti dietų daromą žalą, išmokys esminių mindfulness principų ir praktikų, padės atrasti intuityvų valgytoją savyje. O svarbiausiai - pamilti savo kūną, rodyti jam deramą pagarbą ir dėkingumą.

Mano profesinis kelias ir tobulėjimas

Gydytoja dietologė

Lietuvos dietologų draugijos narė

Amerikos mitybos draugijos narė

Mindfulness asociacijos narė

Mindfulness mokytoja ir praktikė

Sąmoningo valgymo programos „Am I Hungry“ for professionals sertifikuota mokytoja

Populiariausios JAV ir didžiausią mokslinį pagrįstumą turinčios sąmoningo valgymo programos MB-EAT (mindfulness based – eating awareness training) sertifikuota mokytoja

Buvusi dietetikos studijų lektorė Vilniaus Kolegijoje,

Mokslinių pranešimų ir straipsnių autorė ir bendraautorė

Grupinių aerobikos treniruočių trenerė

Jogos praktikė

Mane rasite

Šiuo metu tik nuotolinis bendravimas Zoom platformoje

Susisiekime

El. paštas Lina@valgymas.lt

Tel. numeris +37065070280